Legionbet casino
Neem een stap in de Romeinse tijd in het enige echte Legionbet casino. In dit casino herbeleef je de tijd van de Romeinen, maar dan in een online casino. Het mag duidelijk zijn: het Legion Bet casino is geen alledaagse goksite. Met een gigantische welkomstbonus, meer dan 110 providers en een spelaanbod van bijna 10.000 spellen was onze aandacht getrokken. Wij hebben het Legionbet tot in de puntjes getest. Benieuwd naar onze ervaringen? Lees dan snel deze Legionbet review en ontdek wat je hier allemaal te wachten staat!
Legionbet casino review informatie
| Informatie | Details |
|---|---|
| Vestigingsadres: | San Jose, Costa Rica |
| Licentie: | Costa Rica |
| Aantal spellen: | 9.800+ |
| Aantal providers: | 110 + |
| Betaalopties: | iDeal via VOLT Instant, crypto en de bekende creditcards |
Legionbet ziet er fantastisch uit met 3D-afbeeldingen uit de Romeinse tijd
Het Legionbet casino maakte direct indruk op ons. Je ziet tenslotte niet elke dag een casino zoals dit. De site neemt je mee terug naar de tijd van de Romeinen. Het legioen staat je direct op te wachten. Legion Bet is uitgewerkt in de sfeer en stijl van de Romeinse tijd. Maar er is vooral veel te beleven!
Van toernooien waarbij je de strijd aangaat met andere spelers tot gigantische casino bonussen. Het is er geen moment saai; tenminste, dat is onze eerste indruk van het Legion bet casino. Het is natuurlijk afwachten of ze dit echt waarmaken.
Er is nog één ding dat ons meteen opviel: Legionbet is volledig in het Nederlands. Je kunt dus in je eigen taal gokken. We moeten wel toegeven dat het Google Translate Nederlands is, dus het is lang niet altijd perfect. Maar het is fijn om te zien dat ze een poging doen om de website duidelijk te houden voor andere spelers.
Speel direct online bij Legionbet casino
Is Legionbet betrouwbaar of kan je het beter overslaan?
Een goed uitgewerkt thema is natuurlijk hartstikke leuk, maar een goksite moet vooral veilig en betrouwbaar zijn. Dat is natuurlijk ook wat we onderzochten over het Legion Bet casino. Om te beginnen hebben we onderzocht wie de eigenaar van het casino is. Als eerste is Legionbet casino op het zogenoemde Fortaprime platform gebouwd. Dit platform heeft een handige basis voor een goed online casino en de koppeling met een Costa Rica casino licentie. Ook de spelproviders en casino spellen zijn makkelijker aan te sluiten via de platform. Het zegt echter niets over de eigenaar.
Dus zijn we er verder ingedoken. Zo hebben we ontdekt dat de eigenaar van Legionbet nog veel meer online casino’s heeft. Namen als Amonbet, Luckywave en HadesBet zijn een paar van die goksites. Dit zijn stuk voor stuk betrouwbare goksites met een goede reputatie. Zelfs de Trustpilot scores zijn hoog van deze online casino’s. Daarom kunnen we tot nu toe concluderen dat Legionbet betrouwbaar is.
Verder zoeken we altijd naar de spelers ervaringen van andere Nederlandse gokkers. Een van de makkelijkste manieren om dat te doen, is door de Legionbet Trustpilot pagina te bekijken. Op het moment van schrijven heeft die pagina bijna 300 Legion Bet reviews met een gemiddelde score van 3.2, wat voor een Trustpilot score goed te noemen is.
Als we alles tegen elkaar afwegen, kunnen we op dit moment maar 1 ding concluderen: Legionbet Casino Nederland betrouwbaar? Ja hoor, wat ons betreft wel!
Voordelen en nadelen Legionbet casino
- Matchende limieten bij je storting
- Geweldig VIP programma
- Goede Trustpilot score
- Leuke sfeer en Nederlandstalig
- Gigantische welkomstbonussen
- Toffe selecties met spellen
- Echt anoniem gokken crypto
- Gigantische bonus betekent ook vaak inzetten om vrij te spelen
How to: Maak meteen een nieuw account aan bij Legionbet
Benodigde tijd: 3 minuten
Wil je graag bij Legionbet casino gokken? Je leest hier precies hoe je dat doet.
- Klik op de link om naar Legionbet.com te gaan
Klik vervolgens op ‘Registreren’ en begin met jouw Legion Bet login aan te maken.
- Vul jouw mailadres in en kies een wachtwoord
Deze gegevens gebruik je later weer als bij Legionbet inloggen gaat. Onthoudt ze dus goed!
- Stort direct je eerste geld; met euro’s of crypto
Gok je met euro’s? Dan moet je bij je eerste storting ook je persoonlijke gegevens invullen.
- Tijd om Legionbet casino te ontdekken!
Als je gegevens ingevuld hebt en storting afgerond is, kun je direct van start gaan in het Legion Bet casino.
Bij Legionbet inloggen is heel eenvoudig!
Heb jij allang geleden een account aangemaakt? Dan kun je nu weer super eenvoudig bij Legionbet inloggen. Ga direct naar website en klik daar op de Legion Bet login knop. Je krijgt nu weer een pop-up waarin je jouw mailadres en wachtwoord opgeeft. Klik daarna nog een keer op de login knop en je zit weer in je account!
Heb je nog saldo? Dan heb je geluk: je kunt direct weer online gokken. Anders moet je natuurlijk eerst nog even geld storten. Vergeet dan vooral niet om de promotie pagina even te bekijken! Er is tenslotte bijna elke dag wel een nieuwe Legionbet bonus bescihkbaar!
Legionbet Bonus: tot wel 65.000 euro!!
We zijn wel wat gewend als het aankomt op casino bonussen, maar zoals de welkomstbonus Legionbet zien we het niet vaak. Je kunt hier kiezen tussen 5 verschillende welkomstbonussen, dus voor ieder wat wils. Zelfs de grote highrollers komen hier enorm aan hun trekken! Speciaal voor de hoge inzet spelers kun je hier een bonus claimen tot maar liefst 65 duizend euro! Je dat lees je goed ja!
Er zijn dus 5 verschillende casino welkomstbonussen. We hebben het totaal even hieronder op een rijtje gezet voor je:
- Normale casino welkomstbonus: 100% tot € 22.000
- Combinatie casino bonus: 75% bonus tot € 16.000 + 225 free spins
- Legionbet free spins bonus: 450 gratis spins
- High roller welkomstbonus: 100% tot € 65.000!
- Legion Bet Sport bonus: Tot € 60 aan gratis sportweddenschappen
Al deze bonussen zijn verspreid over je eerste 3 stortingen en voor elke stortingsbonus heb je weer een andere Legionbet promo code nodig. Bekijk dus vooral de Legionbet bonus pagina om ze allemaal tot in detail te ontdekken!
Elke dag een nieuwe LegionBet bonus
Je zou denken dat het na zo’n gigantische welkomstbonus wel gedaan is met de bonussen. Maar niets is minder waar! Je kunt zo onderhand elke dag wel een nieuwe reload bonus activeren. Er zijn een aantal vaste reload bonussen, er is een dagelijkse reload en ook een maandelijkse reload. Daarnaast kun je soms ook een speciale Legionbet no deposit bonus code scoren door een aantal taken te volbrengen. Denk hierbij aan het verifiëren van je account, door je aan te melden bij de Legionbet Telegram chat of door simpelweg de Legionbet App te installeren!
Ontdek een kalender vol met reload bonussen!
Maar er is nóg meer! Ja, echt, het is waar. Naast al die verschillende casino reload bonussen, kun je elke dag ook nog meedoen met de zogenoemde Legion Bet bonus kalender. Ze doen er lekker geheimzinnig over, maar wij hebben er natuurlijk even tussen gekeken. Je kunt hier elke dag weer een nieuwe bonus claimen. Die varieert van een reload bonus tot bijvoorbeeld een aantal Legionbet free spins. Elke dag is de bonus anders, en ook de voorwaarden om de bonus te kunnen claimen. Check dus goed welke bonus je op welke manier kunt activeren.
Geld storten doe je met de populairste betaalopties
Legionbet Nederland heeft helaas geen tientallen betaalopties waaruit je kunt kiezen. Ze gebruiken gewoon de standaard betaalopties die in Nederland populair zijn. Die opties zijn een instant banktransfer, creditcard of crypto. Je kunt al geld storten vanaf 20 euro. De maximale storting is afhankelijk van de betaalmethode die je kiest. Zo kun je met een instant banktransfer maximaal 4.000 euro storten, terwijl dit met crypto ongelimiteerd kan. Uiteraard mag je zelf de keuze maken welke Legionbet betaaloptie het beste bij je past.
Limieten voor een Legionbet uitbetaling zijn gekoppeld aan je stortingen
Bij het Legion bet casino kwamen we iets tegen wat we echt niet elke dag zien bij een online casino. Ze hebben de limieten voor een Legionbet uitbetaling gekoppeld aan je storting. Stort je een bedrag tot 2.500 euro op je account? Dan mag je maximaal 3.000 euro per dag en 15.000 euro per maand uitbetalen. Dit past natuurlijk perfect bij je persoonlijke limiet. Stort je een bedrag boven de 2.500 euro? Dan is je daglimiet 5.000 euro en je maandlimiet 20.000 euro. Bij een storting van 30.000 euro in een maand is de daglimiet 7.500 euro en 30.000 euro per maand. Uiteraard worden er uitzonderingen gemaakt voor jackpots; deze vallen hierbuiten. De minimale uitbetaling is gelukkig net zo hoog als de storting, namelijk 20 euro. Je kunt je geld uitbetalen op je crypto wallet of bankrekening.
Spelaanbod met bijna 100 software providers
Een leuke bonus is mooi meegenomen, maar natuurlijk blijft het hier niet bij. Je wilt ook een paar toffe software providers waar je uit kunt kiezen. En dat hebben ze bij Legionbet casino ook begrepen. Er zijn maar liefst bijna 100 software providers waaruit je kunt kiezen!
Die zijn tezamen goed voor bijna 10.000 verschillende Legionbet casino games. Daar zit dus vast en zeker ook jouw favoriete casino spel bij. Het kan alleen wel zijn dat je favoriete provider niet direct beschikbaar is. Zet dan even je VPN aan; dan heb je daar geen last meer van.
Het spelaanbod is goed uitgebreid en Legion bet casino heeft alvast verschillende selecties en categorieën voor de spelers gemaakt. Zo kun je kiezen voor een bepaalde feature zoals de Bonus Buy Slots. Wat wel lastig is, is de vertaling van die selecties. Doordat Google Translate is gebruikt, zijn sommige vertalingen onjuist. Zo zie je fruitautomaten staan, waar Legionbet eigenlijk gewoon online gokkasten bedoelt. Mocht je er dus even niet helemaal uit komen, zet de casino site dan weer gewoon in het Engels. Dan worden sommige selecties ineens een stuk duidelijker.
Doe mee aan het VIP programma bij Legionbet casino
Wist je dat casino Legionbet ook een VIP programma heeft? Je moet alleen minimaal 2.500 euro storten om eraan deel te nemen. Gelukkig voor de meeste spelers hoef je dit echt niet in één keer te storten. Zodra je de 2.500 euro gestort hebt, krijg je toegang tot het VIP programma. Natuurlijk doorloop je verschillende levels die afgestemd zijn op het thema. Zo krijg je een bepaalde rang binnen het Legioen. Als VIP speler krijg je exclusieve bonussen en af en toe wat meer privileges. Het is voor de meeste spelers echt een leuke toevoeging aan het casino. Natuurlijk kun je hier ook van profiteren als je hier gaat gokken.
Als VIP speler ontvang je ook zogenaamde GS punten. Je kunt deze punten inwisselen in de bonusshop. Hiermee kan je eigenlijk een soort Legionbet casino no deposit bonus activeren die je helemaal zelf uitkiest. Het is afhankelijk van het aantal punten dat je behaald hebt, hoe hoog de bonussen zijn die je gratis kunt activeren. De bonussen zijn 100% gratis, dus je kan ze op je gemak uitzoeken in het casino.
Ga als een echte Romein de leukste toernooien aan
Durf jij het op te nemen tegen andere casino spelers? Geen probleem, want er zijn elke week nieuwe toernooien met een Romeins tintje. Tijdens een toernooi kun je het met verschillende casino games opnemen tegen de andere spelers. Weet jij meer punten te verzamelen dan de rest? Dan schrijf je het toernooi op je naam en mag je een mooie geldprijs activeren. De toernooien zorgen voor net een beetje meer interactie tussen de andere casino spelers. Uiteraard is dit ook mooi meegenomen als je hier gaat gokken.
Neem direct met Legionbet contact op via de klantenservice
Zit je toch nog met vragen naar aanleiding van dit casino? Dan is het altijd fijn als je een klantenservice kunt bereiken. De snelste manier om met dit casino in contact te komen, is door de live chat op te starten. Helaas krijg je wel eerst een chatbot te spreken. Maar heel soms weet deze al het antwoord op je vraag.
Kom je er met de chatbot niet uit? Dan kun je een medewerker spreken. Houd er wel rekening mee dat de wachttijden vrij lang duren. Je kunt soms wel een half uur moeten wachten tot je iemand te spreken krijgt. Een alternatief voor de live chat is eventueel de mail. Je kunt hier je uitgebreide vragen stellen. Dit kan via het contactformulier of door rechtstreeks een mailtje te sturen. Je krijgt meestal binnen 24 uur een reactie op de mail.
- Live chat eerst met een chatbot en daarna met een medewerker binnen 30 minuten
- E-mail: [email protected] binnen 24 uur een reactie per mail
- Contactformulier via helpcenter -> ondersteuning
Veelgestelde vragen over Legionbet online casino
Is het Legionbet casino echt een anoniem online casino?
Jazeker! Zodra je hier een account aanmaakt en vervolgens geld gaat storten met crypto, dan kun je het hele verificatieproces overslaan. Het enige nadeel hiervan is dat je ook de Legionbet no deposit bonus van 20 gratis spins voor verificatie misloopt.
Hebben ze fijne limieten bij een Legionbet uitbetaling?
Ja, het viel ons op dat de limieten afgestemd zijn aan de hand van je storting. Ze doen er zo hun best voor dat je altijd uitkomt met een hoge storting zodra je geld wilt uitbetalen.
Is het Legionbet casino echt betrouwbaar?
Ja, wij durven de uitspraak te doen dat het casino echt betrouwbaar is. Je kunt hier met een gerust hart gokken en zonder problemen een leuke tijd beleven.